Reklama

Reklama

Heidfeld o walce z Kubicą

- Podczas sezonu wiele razy czułem, że nie wyciągnąłem z auta wszystkiego. Plusem tej sytuacji było to, że miałem dane i wiedzę, że on w tym samym czasie bardzo dobrze radzi sobie z autem. Cieszę się, że moje wyniki są coraz bardziej zbliżone do Roberta - Nick Heidfeld odpowiedział na pytanie czy walka z Robertem Kubicą dodatkowo go motywuje.

Niemiecki kierowca teamu BMW Sauber bardzo dobrymi startami na torach Silverstone i Hockenheim pokazał, że ci, którzy już go przekreślili, zrobili to zdecydowanie za szybko. - Jestem w Formule 1 wystarczająco długo, aby nie przejmować tymi wszystkimi historiami - powiedział Niemiec.

Partner Kubicy z teamu nie chciał zdradzić planów na przyszły sezon, twierdząc, że między zawodnikami a zespołem jest umowa, że do czasu podjęcia decyzji, żadna ze stron nie będzie wypowiadać się na ten temat.

- Jedyne, co mogę powiedzieć, to jedynie to, że czuję się w drużynie bardzo pewnie. Mam duże wsparcie i nawet, kiedy szło mi gorzej, otrzymałem pomoc. Na razie osiągnęliśmy wszystkie cele, jakie sobie założyliśmy na ten sezon, w przyszłym będziemy walczyć o mistrzostwo. Chciałbym zostać w teamie, aby wziąć w tym udział.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL