Reklama

Reklama

Hautamaeki faworytem Fijasa

"Konkursy na mamucich skoczniach wyglądają widowiskowo przede wszystkim dlatego, że zawodnik jest w powietrzu znacznie dłużej. Dla skoczka jednak w przygotowaniu do takich zawodów nie ma żadnej różnicy" - wyznał dla "Życia Warszawy" przed finałem PŚ w Planicy Piotr Fijas.

"Konkursy na mamucich skoczniach wyglądają widowiskowo przede wszystkim dlatego, że zawodnik jest w powietrzu znacznie dłużej. Dla skoczka jednak w przygotowaniu do takich zawodów nie ma żadnej różnicy" - wyznał dla "Życia Warszawy" przed finałem  PŚ w Planicy Piotr Fijas.

Były rekordzista obiektu Velikanka ma swojego faworyta konkursu.

"W Planicy najlepiej powinien poradzić sobie Matti Hautamaeki. Jest w świetnej formie, skacze równo i regularnie, nie można też zapomnieć, że jest rekordzistą świata. Na pewno powalczy też nienaganny technicznie Roar Ljoekelsoey. Mam nadzieję, że dołączy do nich Adam Małysz. Co prawda z techniką ma ostatnio problemy, ale mocy i dynamiki mu nie brakuje. Jeśli tylko będzie potrafił szybko dopasować się do tej skoczni, to też będzie się liczył" - wyjaśnił Fijas.

Wielkie podsumowanie sezonu z INTERIA.PL!

Reklama

Już w piątek naszym gościem na czacie będzie Adam Małysz! Zapraszamy!

W sobotę naszym gościem na czacie będzie Heinz Kuttin! Zapraszamy!

We wtorek naszym gościem na czacie będzie Apoloniusz Tajner! Zapraszamy!

INTERIA.PL/Życie Warszawy
Dowiedz się więcej na temat: czat
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy