Reklama

Reklama

Gwiazda Realu wyleci z klubu?!

Po ostatnich wypowiedziach na temat Realu Madryt, przyszłość obrońcy, Sergio Ramosa w drużynie mistrzów Hiszpanii nie rysuje się w kolorowych barwach.

Ramos wzbudził sporo kontrowersji swoim szczerym stwierdzeniem, że nie jest do końca szczęśliwy ze swojej gry w Madrycie, ponieważ nie odpowiada mu taktyka meczowa stosowana przez trenera Bernda Schustera. Chociaż zarówno szkoleniowiec jak i piłkarz bagatelizują całe zajście, nie da się ukryć, że hierarchia w drużynie została naruszona. Jak donosi Radio Marca, pierwszym działaniem klubu będzie rezygnacja szefów "Królewskich" z oferty dożywotniego kontraktu dla Ramosa. Wcześniej zawodnik miał mieć możliwość podpisania umowy, która gwarantowałaby mu pozostanie na Santiago Bernabeu do końca kariery. Piłkarz byłby tym samym postawiony obok żywych legend klubu: Ikera Casillasa, Gutiego i Raula.

Reklama

Kolejnym krokiem miałaby być zmiana nieprzejednanej postawy w stosunku do transferu Ramosa do innego klubu. Chociaż wcześniej działacze zapewniali, że nie sprzedadzą go za żadne pieniądze, teraz są skłonni posłuchać ofert kupna piłkarza nawet w zimowym okienku transferowym. Jednym z najbardziej zdecydowanych na sprowadzenie Ramosa do siebie jest AC Milan, ale należy się spodziewać zapytań od wielu innych czołowych klubów europejskich.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje