Reklama

Reklama

Grożą śmiercią piłkarzowi

Kolumbijski piłkarz, Estiven Velez zdecydował się zrezygnować z gry w Atletico Nacional de Medellin. 26-letni obrońca przyznaje, że od jakiegoś czasu ktoś grozi mu śmiercią.

- Nigdy nie myślałem, że będę musiał opuścić ten zespół, bo moim marzeniem było grać tutaj do końca kariery - powiedział Velez. - Jednak muszę teraz myśleć o zagwarantowaniu sobie bezpieczeństwa. Groźby morderstwa pojawiły się po meczach drużyny w Copa Libertadores, w których to Velez popełniał karygodne błędy, negatywnie wpływające na wyniki zespołu. Nie wiadomo tylko, czy grożącym jest kolumbijska mafia, czy też fan ekipy Atletico.

W Kolumbii to nie pierwszy przypadek, kiedy piłkarzowi grozi się śmiercią. Po mundialu w 1994 roku takie groźby zostały spełnione wobec Andresa Escobara, strzelca samobójczej bramki w meczu ze Stanami Zjednoczonymi. Velez boi się, by on nie był kolejną ofiarą.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy