Reklama

Reklama

"Głupio tak tracić bramki"

Nie było momentu rozluźnienia, po prostu przytrafił się taki gol w najmniej oczekiwanym momencie - tak końcówkę meczu w Bratysławie, przegranego przez Polskę 1:2, opisał pomocnik naszej kadry Mariusz Lewandowski.

- Przydarzył się błąd i straciliśmy bramkę. Na pewno podcięło nam to skrzydła. Chcieliśmy to natychmiast odrobić, a dostaliśmy drugą bramkę. Nie jest to przyjemne, bo z wygranego meczu wyjeżdżamy bez punktu, tym bardziej, że straciliśmy w taki głupi sposób dwie bramki.

- Nie, nie. Nie było żadnego momentu rozluźnienia. Przytrafił się taki gol w nieoczekiwanym momencie i... No na pewno głupio tracić bramki w taki sposób. Nie jest to przyjemne, "podcina" zespół.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy