Reklama

Reklama

Frank Lampard wróci na ławkę trenerską? Został zaproszony na rozmowy

Frank Lampard wkrótce może wrócić na ławkę trenerską. Anglik został zaproszony na rozmowy do Evertonu. "The Toffees" szukają nowego trenera po tym, jak z posadą pożegnał się Rafael Benitez.

Obecny sezon Premier League jest zupełnie nieudany dla Evertonu. W lecie drużynę przejął Rafael Benitez, który miał z zawodnikami walczyć o miejsca w górnej połówce tabeli.

Everton jest pogrążony w kryzysie. Pomoże zmiana trenera?

Rzeczywistość okazała się jednak brutalna. Everton po niezłym początku wpadł w poważny kryzys. Obecnie zajmuje 16. lokatę w tabeli. Na swoim koncie ma 19 punktów. Widmo spadku z ligi nabiera coraz bardziej realnych kształtów.

Władze klubu podjęły już pierwsze działania. Z posadą pożegnał się Benitez, a działacze szukają odpowiedniego następcy. Kto przejmie Everton?

Frank Lampard w Evertonie? Szkoleniowiec został zaproszony na rozmowy

Reklama

Jednym z kandydatów jest Frank Lampard. Anglik pozostaje bezrobotny od stycznia 2021 roku, gdy został zwolniony z Chelsea. Być może wkrótce wróci na ławkę i poprowadzi Everton. Według doniesień mediów szkoleniowiec już został zaproszony na rozmowy z szefami "The Toffees".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy