Reklama

Reklama

Franek nie odmówi Heniowi

Wczoraj poszła w Polskę wiadomość o tym, jakoby Henryk Kasperczak zamierzał sprowadzić do Górnika Zabrze kilku dobrze sobie znanych zawodników. Między innymi Tomasza Frankowskiego. Dziś głos zabiera sam zainteresowany. Piłkarz Chicago Fire twierdzi, że chętnie znów popracuje z popularnym "Henrym".

Na łamach "Przeglądu Sportowego" Frankowski opowiada o swojej sytuacji w klubie z USA. Mówi, że w grudniu kończy mu się kontrakt, i choć może go przedłużyć na kolejne trzy lata, to wcale nie pali się do tej decyzji. Jednym z argumentów za odejściem z Chicago jest trener Fire, Frank Klopas, który nie wykorzystuje walorów Polaka.

"Ostatnio rzeźbię w środku pola, jako rozgrywający. Nie chcę się żalić, bo za stary jestem na płacze, ale przecież wiadomo, że jedyne miejsce dla mnie na boisku to szesnastka rywala" - uważa "łowca bramek".

Reklama

Zapytany o współpracę z Kasperczakiem i ewentualną grę w Zabrzu odpowiada: "Na treningi mógłbym dojeżdżać z Krakowa, bo mam tam dom. Co do trenera, to różniło nas spojrzenie na niektóre kwestie w piłce, lecz wspólnie parliśmy do przodu. Jestem przekonany, że Kasperczak może zbudować solidny Górnik. Ten klub może zostać taką siłą, jaką jest obecnie Lech Poznań. Potrzeba tylko czasu" - zapewnia Frankowski.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy