Reklama

Reklama

Fornalik: Legia była lepsza od Ruchu

- Gdybyśmy zagrali w drugiej połowie tak, jak w pierwszej to mieliśmy szansę na korzystny wynik. Ale Legia wygrała zasłużenie - podsumował Waldemar Fornalik przegrany przez Ruch Chorzów mecz z Legią w Warszawie.

Chorzowianie są rewelacją rundy jesiennej. Nie tylko zajmują drugą pozycję w tabeli, ale też do soboty mieli najlepszą obronę w lidze. W 11 spotkaniach stracili zaledwie pięć goli, o jednego mniej od Legii. Po sobotnim spotkaniu najlepszą defensywę ma znowu Legia. Ale to Ruch nadal zajmuje pozycję wicelidera.

Reklama

- Absolutnie nie nastawialiśmy się, że Legia to rywal poza naszym zasięgiem. Jednak chyba sytuacja moich zawodników chyba trochę przerosła. Dziś zagraliśmy dwie połowy. Pierwszą słabą i drugą o wiele lepszą. Tylko grając od początku tak jak w drugiej części meczu mieliśmy szansę na korzystny wynik. Dwie stracone bramki to prezent dla Legii, który został przez naszych rywali wykorzystany. Legia dominowała w drugiej linii i tu widzę źródło naszej porażki. Gdybyśmy nie przegrali mielibyśmy pewność, że zakończymy rok w absolutnej czołówce. A tak musimy nadal o to walczyć - powiedział szkoleniowiec chorzowian.

Dowiedz się więcej na temat: Waldemar Fornalik | Legia Warszawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama