Reklama

Reklama

Fatalne wieści dla klubu Arkadiusza Milika. Surowa kara od FIFA

FIFA nałoży na ​Olympique Marsylia zakaz transferowy na dwa okienka - donosi "L'Equipe". Sprawa dotyczy nieprawidłowości przy transferze Pape Gueye'a.

Pape Gueye w połowie 2020 roku znalazł się w centrum wielkiego zamieszania transferowego. Senegalczyk podpisał umowę z Watfordem, ale ostatecznie ją zerwał. Klub Premier League porzucił na rzecz przenosin do Olympique'u Marsylia.

Włodarze "Szerszeni" nie zostawili tak tej sprawy. Zgłosili ją do FIFA, która po przeprowadzonym postępowaniu tymczasowo zawiesiła reprezentanta Senegalu. Wczoraj oficjalnie poinformowano, że pomocnik odpocznie od gry na 4 miesiące i dodatkowo musi zapłacić 2,5 mln euro odszkodowania niedoszłemu pracodawcy.

Klub Arkadiusza Milik z poważnymi problemami!

Jak się okazuje, konsekwencje zostaną wyciągnięte również od Olympique'u Marsylia. Według 'L'Equipe" klub z Prowansji zostanie ukarany przez FIFA zakazem transferowym na dwa okienka transferowe.

Decyzja ma obowiązywać od najbliższego lata. Działacze z Marsylii nie składają jednak broni i zamierzają złożyć odwołanie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne