Reklama

Reklama

Euro 2012 w Polsce i na Węgrzech?

Euro 2012 w Polsce i ... na Węgrzech? Niewykluczone, że tak właśnie będzie, gdyż UEFA powoli traci cierpliwość do Ukraińców, którzy nie radzą sobie z przygotowaniem do tej imprezy - donosi dzisiejszy "Przegląd Sportowy" powołując się na niemiecki "Sport Bild".

Niemiecki tygodnik opublikował ostatnio raport o fatalnym stanie przygotowań Ukrainy do Euro 2012. Nasi wschodni sąsiedzi nie będą chyba w stanie podołać wyzwaniu, jakim jest organizacja Euro 2012. Mimo, iż oficjalnie nie mówi się o przeniesieniu imprezy do innego kraju, to jednak według niemieckiego dziennikarza "Sport Bildu" UEFA ma plan awaryjny.

Nieoczekiwanie zaczęto mówić, iż Polacy mieliby zorganizować Euro 2012 razem z Węgrami. "Członek zarządu niemieckiej federacji zdradził mi, że UEFA rozważa kandydaturę Węgier, które miałyby zastąpić Ukrainę" - mówi na łamach "Przeglądu Sportowego" niemiecki dziennikarz.

Reklama

Według doniesień niemieckiej prasy, Węgrzy spokojnie rozbudowują swoją infrastrukturę oraz stadiony i czekają na decyzję UEFA. Chętnych do przejęcia Euro jest jednak więcej, a jednym z kandydatów są Niemcy.

"Wiem, że Franz Beckenbauer już pracuje nad tym, żeby przejąć współorganizację Euro, ale wszystko odbywa się w białych rękawiczkach" - dodaje dziennikarz "Sport Bildu"

Czytaj także:

UKRAINA MA KŁOPOTY Z BAZĄ HOTELOWĄ NA EURO 2012

Reklama

Reklama

Reklama