Reklama

Reklama

Euro 2012: Pierwszy polski zwycięzca promocyjnej loterii biletów

Anonimowy, na razie, mieszkaniec Mazowsza otrzyma 1 marca z rąk prezydenta UEFA Michela Platiniego cztery bilety na mecz otwarcia Euro 2012 - poinformowała w czwartek UEFA.

Zwycięzca promocyjnego losowania to pierwszy szczęśliwy posiadacz biletów.

Losowanie przeprowadzono w gronie polskich kibiców, którzy już utworzyli konta na stronie UEFA.com, umożliwiające od 1 marca składanie formularzy zamówień na bilety. Akcja promocyjna sprzedaży biletów, polegająca na przeprowadzeniu losowania, będzie kontynuowana. Kolejną osobę UEFA wylosuje 1 marca, podczas ceremonii rozpoczęcia sprzedaży biletów, która odbędzie się w Warszawie z udziałem Michela Platiniego.

Proces rejestracji kont, umożliwiających późniejsze aplikowanie o bilety na UEFA EURO 2012, rozpoczął się 1 lutego. W ciągu zaledwie dwóch tygodni kibice ze 141 państw utworzyli swoje konta na witrynie UEFA.com. Konta te pozwolą na składanie formularzy biletowych od 1 do 31 marca 2011 roku.

Reklama

UEFA nie ujawniła tożsamości szczęśliwego posiadacza biletów na mecz, który odbędzie się 8 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Więcej informacji na temat zwycięzcy losowania UEFA ma ujawnić jeszcze przed przekazaniem mu biletów 1 marca. Na razie wiadomo jedynie, że laureat z Polski pochodzi z Mazowsza.

Bilety na mecze turnieju finałowego piłkarskich mistrzostw Europy 2012 można kupować wyłącznie poprzez specjalną witrynę internetową UEFA. Ich ceny, w zależności od kategorii miejsca na stadionie i wagi meczu, wahają się do 120 do 2400 złotych.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL