Reklama

Reklama

Elton John porzucił Watford FC

Brytyjski piosenkarz Elton John zrezygnował z funkcji dożywotniego prezydenta drugoligowego klubu piłkarskiego Watford FC. W ten sposób gwiazdor muzyki pop wyraził niezadowolenie z sytuacji w drużynie, której kiedyś był właścicielem.

O swej decyzji John poinformował w liście przesłanym do szefa Watford Grahama Simpsona, za którego kadencji zespół spadł z Premier League, a obecnie broni się przed spadkiem z Championship (drugi poziom rozgrywkowy w Anglii).

Reklama

Elton Jonh rozgoryczony był nie tylko z powodu wyników piłkarzy (w kadrze Watford FC jest Grzegorz Rasiak), ale także rozstania z obiecującym młodym menedżerem Adrianem Boothroydem, który jest jego przyjacielem.

Słynny piosenkarz jest kibicem drużyny z londyńskiego przedmieścia od siódmego roku życia. Po raz pierwszy kupił klub, grający wówczas w czwartej lidze, w 1976 roku, realizując - jak wyjaśnił - swoje wielkie marzenie. Po dziesięciu latach zbył akcje klubu, aby wkrótce zakupić je po raz drugi. W 2002 roku zrezygnował z części akcji, zachowując pakiet mniejszościowy.

Dowiedz się więcej na temat: piosenkarz | Eltonem Johnem | Elton John | john | Watford

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje