Reklama

Reklama

Elektronika zastąpi sędziów

Wyścig Formuły 1 o Grand Prix Singapuru będzie pierwszym, który rozegrany zostanie przy sztucznym oświetleniu. Ale to nie jedyna nowość - po raz pierwszy na trasie pokazane zostaną również elektroniczne flagi. Emocje Formuły 1 na żywo!

Zapraszamy na czat z Robertem!

Zamiast sędziów, którzy flagami sygnalizują sytuację na torze (na przykład konieczność przepuszczenia dublującego kierowcy, czy niebezpieczny wypadek) kierowcy obserwować będą tablice świetlne.

Ma to zapewnić większe bezpieczeństwo - kolorowe wyświetlacze będą w nocy lepiej widoczne, niż ludzie z flagami.

Nie zmieni się jedno - na finiszu flagą w szachownicę nadal machać będzie sędzia. To samo dotyczy wstrzymania wyścigu (czerwona flaga).

Reklama

Emocje Formuły 1 na żywo!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama