Reklama

Reklama

Ekstraliga żużlowa: Crump w PGE Marmie na dwa lata

Australijczyk Jason Crump podpisał dwuletni kontrakt z beniaminkiem ekstraligi żużlowej PGE Marmą Rzeszów - poinformował trener rzeszowskiej drużyny Dariusz Śledź.

- Crump będzie liderem naszego zespołu. Mamy jeszcze nie do końca skompletowaną drużynę. Pozostały dwie niewiadome. Musimy się porozumieć z juniorem i zawodnikiem rezerwowym. Pod uwagę brane są różne opcje. Juniorzy na rynku, to obecnie łakomy kąsek" - powiedział Śledź. "Zależy nam na pozyskaniu wartościowego młodzieżowca - dodał.

Jeżeli chodzi o zawodnika rezerwowego, to Śledź nie ukrywa, że chciałby, aby był to żużlowiec zagraniczny. Na pewno wystartuje on w inauguracyjnym pojedynku sezonu (3 kwietnia ze Stalą Gorzów), zastępując Lee Richardssona, na którym ciąży kara meczu. Richardsson kilka dni temu również podpisał w Rzeszowie nowy, dwuletni kontrakt.

Reklama

- Cieszę się, że są z nami także Richardsson i Chris Harris. Nasza drużyna powojuje z każdym przeciwnikiem. Beniaminek nigdy nie ma łatwo, ale nasi zawodnicy są w stanie powalczyć ze wszystkimi - podkreślił Śledź.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy