Reklama

Reklama

Ekstraliga rugby. Master Pharm, Orkan i Skra zagrają ze sobą

Trzy zespoły najwyższej klasy rozgrywkowej rugby, które nie wezmą udział w Pucharze Polski Klubów Ekstraligi - Master Pharm Rugby Łódź, Orkan Sochaczew i Skra Warszawa w ramach przygotowań do nowego sezonu rozegrają między sobą cykl turniejów.

Pierwszy z nich odbędzie się w Sochaczewie 27 czerwca. Organizatorzy ogłosili, że jego oficjalna nazw brzmi: "Turniej zakończenia sezonu o Puchar Piastów".

- Mam nadzieję, że to będzie cykliczna impreza, która będzie odbywać się przed startem rozgrywek ligowych - powiedział podczas czwartkowej konferencji prasowej wiceprezes RC Orkana Sochaczew Robert Małolepszy.

Rozlosowano kolejność spotkań (pierwsze o godz. 11): Orkan - Skra, Skra - Master Pharm Rugby, Orkan - Master Pharm Rugby.

Zawody odbędą się bez udziału kibiców, ale mecze będą transmitowane na fanpage'u "Ekstraliga rugby". Pierwsza kolejka spotkań ligowych w sezonie 2020/2021 zostanie rozegrana w dniach 15-16 sierpnia.

Reklama

Rafał Czerkawski

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama