Reklama

Reklama

Dudka nie dla Udinese!

Udinese Calcio jest gotowe wytransferować z Wisły Kraków Dariusza Dudkę. - Jutro odpiszemy Włochom, że Darek nie jest na sprzedaż - powiedział nam dyrektor sportowy Wisły Jacek Bednarz. Zobacz jak gra Darek!

Udinese oficjalną ofertę przysłało do Wisły w piątek. Zainteresowane było przede wszystkim wypożyczeniem reprezentanta Polski z "Białej Gwiazdy", ale gotowe było też na transfer definitywny. - Postanowiliśmy nie wypożyczać, ani nie sprzedawać Darka - zapewnił nas dyrektor Bednarz. - My Dudki w ogóle nie chcemy sprzedawać, ale możliwe jest, że zdecydujemy się na transfer jeśli oferta będzie odpowiednia.

Reklama

Z naszych informacji wynika, że "Dudi" opuści Polskę, jeśli ktoś wyłoży co najmniej 2,8 mln euro. Na niekorzyść transferu tego utalentowanego zawodnika przemawia fakt, że aktualnie Dariusz leczy kontuzję.

Udinese Calcio zaskakująco dobrze radzi sobie w Serie A. Po 15 kolejkach jest na czwartym miejscu. Tuż za plecami wielkiej trójcy: Inter, Roma, Juventus. By wyprzedzić kogoś z tego grona klub z Udine chce wzmocnić obronę, a świetny taktycznie Dudka pasowałby do żelaznej dyscypliny włoskiego futbolu.

Dowiedz się więcej na temat: Jacek Bednarz | Calcio | Dariusz Dudka | Udinese

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje