Reklama

Reklama

Dobra forma Daniele Bennatiego

Daniele Bennati z grupy Lampre został zwycięzcą czwartego etapu Tour de Pologne prowadzącego z Inowrocławia do Leszna. Włoch na finiszu pokonał swojego rodaka Lukę Paoliniego z Quick Stepu.

Daniele  Bennati z grupy Lampre został zwycięzcą czwartego etapu Tour de Pologne prowadzącego z Inowrocławia do Leszna. Włoch na finiszu pokonał swojego rodaka Lukę Paoliniego z Quick Stepu.

Dla Bennatiego to drugie zwycięstwo w tegorocznym wyścigu, a trzecie w historii jego startów w Tour de Pologne.

- Dzisiejszy etap był bardzo ciężki, przeszkadzał nam wiatr - powiedział tuż po finiszu kolarz grupy Lampre. - Jestem jednak w dobrej formie, czego dowodem drugie etapowe zwycięstwo - dodał.

Czy myśli o pobiciu wyczynu Estończyka Jaana Kirsipuu, który osiem razy triumfował w Tour de Pologne? - To będzie trudne zadanie, ale mam dopiero 25 lat, więc wszystko jest możliwe - stwierdził.

Kto jego zdaniem jest w stanie wygrać w tym roku Wyścig Dookoła Polski i czy on o tym nie myśli? - Ja jestem sprinterem, więc nie stawiam sobie takiego celu. Jest wielu lepszych górali ode mnie, jak np. Danilo di Luca i Bobby Julich, którzy czekają na ostatnie etapy - powiedział.

Reklama

Paweł Pieprzyca, Leszno

Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ z IV etapu

Relacje wideo na żywo można śledzić na portalu INTERIA.PL, a relacje radiowe w RMF FM

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy