Reklama

Reklama

Deco: Wybrałbym Barcelonę

Pomocnik Chelsea Londyn, Deco wreszcie wyjaśnił prawdziwe powody swojego odejścia z FC Barcelona i przybycia na Stamford Bridge. Zdradził też, że w każdej chwili jest gotów powrócić na Camp Nou, gdyż stolica Katalonii to dla niego najlepsze miejsce pod słońcem.

Reprezentant Portugalii spędził na Camp Nou cztery sezony, ale nie znalazł się w planach nowego trenera zespołu, Josepa Guardioli i latem bieżącego roku zmienił przynależność klubową. Deco wyjaśnił, że nic więcej w Dumie Katalonii nie był już w stanie osiągnąć, stąd przyjęcie nowego wyzwania w Premier League.

Reklama

- Byłem bardzo szczęśliwy podczas mojego pobytu na Camp Nou - oznajmił Deco - Ten czas się jednak skończył i poczułem, że nadszedł moment, by odejść. I to nie z powodu jakichś nieporozumień w klubie. Po prostu był sezon bez żadnego zdobytego tytułu, a w Barcelonie wiele wymaga się od czołowych graczy. Trudno było temu sprostać.

Deco dodał zarazem, że FC Barcelona to klub, z którego oferty skorzystałby z chęcią po raz drugi. - Jeśli miałbym wybierać między Portugalią, Anglią a Barceloną, to wybrałbym właśnie Barcelonę. To miasto jest wspaniałe.

Dowiedz się więcej na temat: Stamford Bridge | FC Barcelona | Camp Nou

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama