David Kostuch opuszcza Comarch-Cracovię i wraca do Kanady

Comarch-Cracovia traci jedną ze swoich największych gwiazd. Jak donosi "Hokej.net", z zamiarem opuszczenia hokejowej drużyny "Pasów" nosi się David Kostuch. Jego odejście potwierdza trener drużyny, Rudolf Rohaczek.

- Sytuacja Dawida Kostucha jest jasna, zawodnik zdecydował że wraca do Kanady pracować. Jest to dla nas zaskoczenie, cały czas liczyliśmy na to że zostanie u nas. Podstawił nas pod ścianą i wcale nie chodziło o pieniądze - powiedział szkoleniowiec Comarch-Cracovii Rudolf Rohaczek.

Reklama

- David miał kontrakt na dwa lata, lecz stwierdził, że chce wrócić do domu. Ma tam bardzo dobrą pracę, za bardzo dobre pieniądze. Jest to dla mnie duże zaskoczenie, bo takiego zawodnika ciężko znaleźć - żałował trener Rudolf Rohaczek.

Kostucha będzie się starał zastąpić m.in. Nick Sucharski. - Sucharski to jest inny typ zawodnika, mniej dynamiczny, więcej jeździ, więcej asystuje, ale tak samo musi pracować nad sobą i kondycją. To samo Martynowski, który przez to we wtorek nie grał. Mamy sporo problemów, ale myślę, że damy rade je rozwiązać i jak przyjedziemy następnym razem do Sanoka to będziemy grać jeszcze lepiej - stwierdził opiekun Cracovii, który odniósł się także do sprawy Arona Chmielewskiego. - Jeśli chodzi o Chmielewskiego to mam nadzieje że sprawę załatwimy na dniach. Brakuje tylko podpisu prezesa Kosteckiego.

Dowiedz się więcej na temat: Rudolf Rohaczek | Comarch | Cracovia | hokej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje