Reklama

Reklama

Dariusz Szpakowski zażartował ze Zbigniewa Bońka. Dał popis w "Jaka to melodia?"

​Z okazji 15. rocznicy powstania stacji TVP Sport wyemitowano specjalną edycję programu "Jaka to melodia?". W niej swoich sił spróbowali Dariusz Szpakowski, Rafał Patyra i Maciej Kurzajewski. Zabawne nagranie z udziałem tego pierwszego trafiło do sieci.Stacja TVP Sport obchodzi swoje piętnastolecie. Z tej okazji powstała specjalna edycja programu "Jaka to melodia?". Swoją wiedzą na temat muzycznych przebojów mogli wykazać się trzej dziennikarze stacji: Dariusz Szpakowski, Rafał PatyraMaciej Kurzajewski.

Dariusz Szpakowski szedł jak burza w programie "Jaka to melodia?"

Najlepiej z nich spisał się pierwszy z wymienionych. Dariusz Szpakowski dotarł do samego finału

W nim bez problemów poradził sobie z odgadnięciem, tytułów siedmiu słynnych utworów. Rozpoznał szlagiery m.in. Ich Troje, Franka Sinatry czy Perfectu, na sam koniec pokusił się o żart i wbił szpilkę Zbigniewowi Bońkowi.

CZYTAJ TAKŻE: Szpakowski wreszcie się doczekał! To będzie wielki powrót?

Reklama

Dariusz Szpakowski wbił szpilkę Zbigniewowi Bońkowi

Gdy usłyszał pierwsze dźwięki piosenki "Rudy się żeni", wypalił: "Boniek się żeni". Po chwili podał już prawidłową odpowiedź. Nagranie całej sytuacji zostało opublikowane w mediach społecznościowych.

- Boniek się żeni. Dariusz Szpakowski skuteczny jak Robert Lewandowski - czytamy na profilu TVP Sport na Twitterze.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy