Reklama

Reklama

Czystka w Arce

Aż siedmiu piłkarzy Arki zostało karnie przeniesionych do drużyny Młodej Ekstraklasy. To efekt słabej gry gdyńskiego klubu w ostatnich meczach - informuje "Przegląd Sportowy".

Na liście ukaranych znaleźli się: Marcin Chmiest, Łukasz Kowalski, Tomasz Mazurkiewicz, Marek Baster, Piotr Bazler, Przemysław Trytko i Krzysztof Bułka. Wniosek o odsuniecie tych piłkarzy od pierwszego zespołu złożył trener Czesław Michniewicz. - Dla nas to szok, kazano nam się wynieść z szatni i zdać sprzęt. Nawet po zajęciach mamy sami prać klubowe ciuchy - mówią ukarani zawodnicy.

Prezes klubu, Krzysztof Sampławski zapewnia, jednak, że odsunięci zawodnicy nie stracą finansowo na tej decyzji trenera.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy