Reklama

Reklama

"Cristiano mnie zdradzał!"

Była dziewczyna Cristiano Ronaldo, Nereida Gallardo nie ma litości dla asa Man Utd i publicznie zdradza pikantne szczegóły ich związku. W rozmowie z hiszpańską telewizją wyjawiła, że gdy byli parą portugalski przystojniak nie dochowywał jej wierności.

"Gdy byliśmy jeszcze razem, pewnego razu zajrzałam do jego telefonu i znalazłam niespodziankę. SMS-y w języku hiszpańskim. Ta kobieta była Hiszpanką, albo była z Miami" - zdradza Nereida.

"Zawsze podejrzewałam, że flirtuje z innymi dziewczynami przez telefon więc pewnego razu mu powiedziałam: jeśli chcesz to ja włączę mój stary telefon i też się trochę zabawię" - dodaje wściekła brunetka.

Jej wściekłość potęguje fakt, iż specjalnie dla Cristiano zdecydowała się wytatuować sobie jego inicjały na nadgarstku. Teraz zamierza pozbyć się tej "pamiątki" po byłym już ukochanym.

Reklama

"Zrobiłam tatuaż zanim zobaczyłam wiadomości w jego telefonie. Chcę usunąć tatuaż. Moja mama pracuje dla dermatologa, który zajmuje się takimi rzeczami i zrobi to dla mnie" - zapewnia Nereida Gallardo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL