Reklama

Reklama

Cracovia ogłosiła kadrę na obóz w Jarocinie

W poniedziałek rano Cracovia uda się na pierwszy obóz przygotowawczy tej zimy. Trener Jurij Szatałow zabierze do Jarocina dwudziestu piłkarzy.

W kadrze "Pasów" zabrakło kilku zawodników, będących do tej pory zawodnikami pierwszej drużyny. Są to między innymi: Łukasz Merda, Krzysztof Janus, Marek Wasiluk, Michał Goliński, czy Paweł Sasin. Wszyscy oni dostali wolną rękę w poszukiwaniu klubu. Po dłuższej przerwie, do kadry pierwszej drużyny powrócił Sebastian Kurowski. 22-letni napastnik po roku spędzonym na rehabilitacji operowanego kolana ponownie dostanie szansę walki o miejsce w składzie.

Kadra Cracovii liczy jedynie dwudziestu zawodników, ale możliwe jest, że do Jarocina dołączy kilku piłkarzy przymierzanych do Cracovii. Pierwszy z nich to Krzysztof Król z Jagiellonii, który ma za sobą epizod w Chicago Fire.

Reklama

Drużyna będzie trenować w Jarocinie do 23 stycznia (niedziela). Dwa dni wcześniej (piątek) rozegra dwie gry kontrolne - o godzinie 12:00 spotka się z pierwszoligową Wartą Poznań, z kolei o 16:00 z drugoligową Jarotą Jarocin.

Po powrocie do Krakowa piłkarze "Pasów" będą ćwiczyć ponownie na własnych obiektach, a 28 stycznia rozegrają kolejne mecze kontrolne - o godzinie 10:00 z pierwszoligowym Dolcanem Ząbki, a o 12:30 z drugoligowym Zagłębiem Sosnowiec. Oba spotkania odbędą się przy ulicy Wielickiej 101.

31 stycznia drużyna wyleci na zgrupowanie do tureckiej Antalyi, gdzie będzie przebywać do 18 lutego. W tym czasie rozegra pięć sparingów (3, 6, 9, 14 i 17 lutego).

Kadra Cracovii na obóz przygotowawczy w Jarocinie:

Bramkarze: Wojciech Kaczmarek, Miloš Budaković.

Obrońcy: Marian Jarabica, Miloš Kosanović, Łukasz Mierzejewski, Tomasz Moskała, Łukasz Nawotczyński, Piotr Polczak, Andraž Struna.

Pomocnicy: Piotr Giza, Mateusz Klich, Saidi Ntibazonkiza, Arkadiusz Radomski, Mariusz Sacha, Hesdey Suart, Alexandr Suvorov, Sławomir Szeliga.

Napastnicy: Bartłomiej Dudzic, Marcin Krzywicki, Sebastian Kurowski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje