Reklama

Reklama

"Cracovia musi uciec!"

Piłkarz Cracovii, Semjon Milosević jest zdziwiony faktem, że jego zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Jego zdaniem poziomem drużyna "Pasów" dorównuje Legii i Wiśle i zasługuje na wyższą lokatę. Dlatego bośniacki obrońca krakowskiej drużyny zamierza zrobić wszystko, żeby jak najprędzej uciec z dolnych rejonów tabeli. Mówi o tym w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu www.cracovia.pl.

Cracovia walczy o utrzymanie...

Reklama

- Przyznam szczerze, że to dla mnie zupełnie nowa sytuacja. W ostatnich sezonach grałem z moimi drużynami o czołowe lokaty. W Cracovii bronimy się przed spadkiem.

- I jak będzie?

- Dobrze. Musi być dobrze. Nie zasługujemy na tę pozycję, bo jesteśmy naprawdę niezłą drużyną. W tym sezonie grałem przeciwko Wiśle, Legii, czy Polonii i nie widziałem dużej różnicy.

- To w czym tkwi problem?

- W naszej psychice. Nie wiem czemu tak jest, ale gdy tracimy bramkę to - mówiąc brzydko - siadamy. Zamiast walczyć o odrobienie strat, my poddajemy się. To nie może tak wyglądać. Przecież tracenie bramek to rzecz normalna w piłce nożnej. Tak samo, jak ich zdobywanie. Ile jest takich meczów, że drużyny przegrywają dwoma, czy trzema bramkami, a i tak wygrywają.

- Jak wasz najbliższy przeciwnik. GKS Bełchatów w niedzielę przegrywał w Zabrzu z Górnikiem 1:2, grał w dziesiątkę, a mimo to wygrał 3:2...

- Dokładnie. I nas też na to stać! Nie jesteśmy słabi, po prostu czasem mamy pecha, jak w spotkaniu z Jagiellonią Białystok, gdy już w 4. minucie Marcin Cabaj ujrzał czerwoną kartkę. Potrzebujemy jednego dobrego meczu, potrzebujemy zwycięstwa. Wtedy powinno być dużo łatwiej.

- Przyjdzie to już w piątek?

- Miejmy nadzieję! Gramy na wyjeździe, ale przecież tam boisko jest takie samo, jak wszędzie indziej. Dla mnie nie ma żadnej różnicy, czy gramy w Krakowie, czy na wyjeździe. Musimy podejść do tego spotkania niezwykle skoncentrowani.

- Wasza sytuacja w tabeli jest bardzo zła...

- Dlatego też wszystkie mecze, które nas czekają, będą niezwykle ważne. Musimy jak najszybciej uciec z ostatniego miejsca.

- Jak na razie wygrywasz rywalizację na środku obrony...

- Na treningach daję z siebie wszystko i to nie idzie na marne. Nie boję się konkurencji.

Rozmawiał Dariusz Guzik

Dowiedz się więcej na temat: Cracovia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje