Reklama

Reklama

Cisse chce wrócić do kadry

Napastnik Sunderland FC Djibril Cisse wyznał, że marzy o powrocie do składu reprezentacji Francji, a regularne występy w Anglii pomogą mu w osiągnięciu celu.

Napastnik Sunderland FC Djibril Cisse wyznał, że marzy o powrocie do składu reprezentacji Francji, a regularne występy w Anglii pomogą mu w osiągnięciu celu.

Cisse występuje w Sunderlandzie na zasadzie rocznego wypożyczenia z Olympique'u Marsylia, które w lecie przyszłego roku ma zostać przekształcone w transfer definitywny. Sam piłkarz wierzy, że druga próba występów na Wyspach przyniesie mu więcej korzyści niż gra w Liverpoolu

27-letni snajper na Anfield Road występował przez dwa sezony, później powrócił do ojczyzny odbudowywać formę. Teraz wierzy, że jego dobrą dyspozycję zauważy selekcjoner Raymond Domenech i pozwoli mu na kolejne występy w barwach "trójkolorowych". Cisse znalazł się ostatnio nawet w szerokim składzie na sobotni mecz z Rumunią, ale ostatecznie nie otrzymał szansy na wzięcie udziału w zgrupowaniu.

Reklama

- Jestem trochę zawiedziony, że ostatecznie mnie skreślono. Pozytywne jest jednak, że jestem już blisko reprezentacji - twierdzi piłkarz. - Muszę dalej pracować i prezentować się dobrze w meczach Premier League, a wówczas droga do powrotu będzie łatwiejsza. Trzeba być cierpliwym - dodał.

Do tej pory Cisse 37 razy wystąpił w reprezentacji Francji i strzelił 9 goli.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy