Reklama

Reklama

Cienie i blaski 17. kolejki

Poniżej przedstawiamy tych, którzy wiedli prym na ligowych torach w minioną niedzielę, jak i tych, którzy byli cieniem samego siebie.

BLASKI:

1. Mariusz Staszewski (Włókniarz Częstochowa) - Staszewski tegoroczny sezon ma bardzo udany. Wczoraj obok Lorama był najlepszym zawodnikiem Włókniarza. W jednym z biegów pokonał samego Rickardssona.

2. Greg Hancock (Atlas Wrocław) - Od kilku tygodni Amerykanin jest w doskonałej formie. Ponoć to zasługa bardzo dobrego silnika, za który "Herbie" zapłacił ponoć 10 000 marek.

3. Mark Loram (Włókniarz Częstochowa) - W tej chwili już przebiera w ofertach z polskich klubów na przyszły sezon. Nic dziwnego, bowiem Częstochowa doczekała się rewelacyjnego obcokrajowca.

Reklama

4. Sebastian Ułamek (Wybrzeże Gdańsk) - 12 punktów to spory sukces. Tym bardziej, że musiał walczyć nie tylko z rywalami, ale i z nieprzychylną publicznością.

5. Wiesław Jaguś ( Apator Toruń) - Tor w Bydgoszczy pasuje mu wybitnie. Tym razem wywalczył tam 15 punktów.

6. Krzysztof Cegielski (Wybrzeże Gdańsk) - Od kilku kolejek znajduje się w niezłej formie. Wczoraj był trzecim punktującym zawodnikiem Wybrzeża.

CIENIE:

1. Roman Jankowski (Unia Leszno) - Mało kto spodziewał się takiego blamażu ze strony kapitana i jednocześnie trenera Unii. W pięciu startach zdobył tylko dwa punkty.

2. Ryan Sullivan ( Apator Toruń) - Mimo, że startował na znanym sobie torze, wywalczył tylko siedem punktów.

3. Robert Kościecha (Apator Toruń) - Jeden punkt wystarcza za jakikolwiek komentarz do występu tego zawodnika.

4. Andrzej Korolew (Unia Leszno) - Brał chyba przykład z trenera. We Wrocławiu zdobył tylko dwa punkty.

5. Todd Wiltshire (Polonia Bydgoszcz) - Jeszcze niedawno był rewelacją na polskich torach. Ostatnio z meczu na mecz spisuje się coraz słabiej.

6. Norbert Kościuch (Unia Leszno) - Młody junior, gdy tylko pokazał się na torze, stwarzał zagrożenie dla rywali... w sensie bezpieczeństwa jazdy. To po jego bezmyślnym ataku z torem zapoznał się Jacek Krzyżaniak.

Dowiedz się więcej na temat: kolejka | Toruń | Leszno | Częstochowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama