Reklama

Reklama

"Cel Cracovii? Zwycięstwa!"

Napastnik Cracovii, Damian Misan, który przyszedł do klubu w przerwie zimowej z Miedzi Legnica, nie widzi innej możliwości, niż zdobycie kompletu punktów w trzech najbliższych ligowych meczach.

Przed sobotnim starciem u siebie z Piastem Gliwice, które zainauguruje piłkarską wiosnę przy ul. Kałuży, piłkarz "Pasów" ma świadomość, że pojedynek ten to spotkanie o sześć punktów. - Zdajemy sobie sprawę z wagi tego meczu i na pewno jesteśmy do niego dobrze przygotowani. Nasz sztab szkoleniowy rozpracowywał rywala, więc mam nadzieję, że przyniesie to efekty - wyjaśnił. - Myślę, że w drużynie Piasta najbardziej możemy się obawiać Marcina Bojarskiego. Z tego co słyszałem gra on w jako taki "wolny elektron", więc zwrócimy na niego szczególną uwagę - dodał.

Reklama

Misan uważa, że dyspozycję Cracovii wskażą trzy najbliższe mecze (z Piastem Gliwice, ŁKS Łódź i Lechią Gdańsk). - Te spotkania dadzą nam odpowiedź jak to będzie wszystko wyglądało. Jeśli dobrze zaczniemy, to siłą rozpędu pójdziemy też dalej i na pewno ostatecznie zajmiemy wyższe miejsce niż to, na którym znajdujemy się obecnie - oświadczył. - Celem na te trzy mecze jest oczywiście komplet punktów. Nie interesuje nas żaden kompromis w postaci remisu bądź choć jednej porażki. Musimy wygrać wszystko co się da, innego scenariusza nie bierzemy w ogóle pod uwagę - zakończył.

Pierwszy wiosenny mecz Cracovii z Piastem Gliwice rozegrany zostanie w sobotę o godz. 14.45 w Krakowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL