Reklama

Reklama

Burki w Celticu

Dopiero co zamknięto letnie okienko transferowe, a już niektóre kluby myślą o wzmacnianiu składu zimą. Celtic Glasgow upatrzył sobie 23-letniego pomocnika szwajcarskiego FC Aarau, Sandro Burkiego i jego przeprowadzkę na Parkhead uważa się za niemal pewną.

Zawodnik, który w sierpniu tego roku zadebiutował w drużynie narodowej "Helwetów", w ubiegłym tygodniu złożył wizytę swojemu potencjalnemu pracodawcy i jej efekty wydają się obiecujące. Dyrektor sportowy FC Aarau, Fritz Hachler oczekuje w styczniu zastrzyku gotówki: - Myślę, że przejście Sandro do Glasgow jest możliwe - twierdzi działacz szwajcarskiego klubu. - Był w Szkocji w ubiegłym tygodniu i oczekujemy, że transfer zostanie zrealizowany - zakończył Hachler.

Burki ma na razie na koncie 1 występ w reprezentacji. Większość kariery spędził w rodzimej lidze, zaliczył także nieudany epizod w drugiej drużynie Bayernu Monachium.

Reklama

Z odejścia swojego podstawowego zawodnika nie będzie na pewno zadowolony trener Aarau, Ryszard Komornicki. Polak jednak jest przyzwyczajony do tego, że potentaci z innych lig co jakiś czas wykupują mu najlepszych zawodników, a on łata dziury w składzie zdolną młodzieżą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje