Reklama

Reklama

Brożek w ataku na Czechy?

- Szkoda szansy. Sytuacji w końcówce było sporo - strzał Clebera, główka Brożka w słupek. Bardzo żałuję, że Wisła odpadła i że nie będzie reprezentować Polski w kolejnej rundzie - powiedział w rozmowie z INTERIA.PL asystent selekcjonera reprezentacji Polski Rafał Ulatowski. Zobacz zapis relacji na żywo!!

- Wisła stoczyła dwa mecze z Tottenhamem jak równy z równym. Zabrakło szczęścia, zabrakło być może trochę umiejętności - dodał Ulatowski.

Asystent Beenhakkera przyglądał się uważnie postawie dwóch kadrowiczów - Pawła Brożka i Rafała Boguskiego.

- Cieszę się, że Paweł potwierdził, że jest w dobrej dyspozycji po kontuzji, że do bramek ligowych dołożył gola w europejskich pucharach. Strzelić bramkę Tottenhamowi to ważna rzecz dla niego i dla jego poczucia własnej wartości. Rafał starał się, jak mógł, i na prawej pomocy, i na pozycji ofensywnego pomocnika - ocenił Ulatowski .

Reklama

Przyznał, że Paweł Brożek w takiej formie ma duże szanse, żeby wystąpić w podstawowym składzie kadry w spotkaniu z Czechami w ramach eliminacji MŚ'2010. - Jeżeli, odpukać, nic mu się nie stanie w niedzielnym meczu ligowym w Zabrzu, to myślę, że ma duże szanse na to, aby być podstawowym napastnikiem w meczu z Czechami. Gra dobrze, jest aktywny i do tego skuteczny, co jest najważniejsze dla napastnika - zakończył Ulatowski.

Grzegorz Wojtowicz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama