Reklama

Reklama

Brazylijczyk w Lazio

Pomocnik Realu Saragossa, Matuzalem przenosi się do Włoch. Przez następny rok jego pracodawcą będzie Lazio Rzym. Piłkarz został wypożyczony po tym, jak hiszpański klub spadł z Primera Division.

Matuzalem rok temu przeszedł do Saragossy z Szachtara Donieck. Teraz znów stał się bohaterem głośnego transferu i przywdziewać będzie niebieską koszulkę Lazio.

28-letni piłkarz w ostatnich dniach narobił sporo zamieszania w Rzymie. Najpierw mówiono o jego transferze do Romy, lecz on nagle zdecydował się zagrać dla największego rywala "Wilków" - Lazio.

"Real Saragossa osiągnął porozumienie w sprawie wypożyczenia do Lazio gracza Francelino Matuzalema" - czytamy na oficjalnej stronie Realu.

Brazylijczyk grał już w Serie A w latach 1999-2004. Występował w barwach Napoli, Parmy, Piacenzy i Brescii. Stał się też bohaterem głośnego transferu przechodząc do Szachtara za 14 milionów euro.

Reklama

W Lazio zagra w środku pomocy razem z Argentyńczykiem Cristianem Ledesmą. Jest szóśtym piłkarzem ściągniętym do klubu tego lata.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL