Reklama

Reklama

Boruc powinien wrócić do kadry - tak wynika z badań

Zła passa Arsenalu i gorsze występy w drużynie narodowej mogą sprawić, że temat powrotu do kadry Artura Boruca ponownie może stać się przedmiotem publicznej dyskusji - wynika z analizy Castrol EDGE.

W zestawieniu Castrol EDGE Boruc zanotował skok o 73 pozycje, natomiast Wojciech Szczęsny spadł o 269 lokat. Ranking odzwierciedla formę naszych golkiperów, ale w żaden sposób nie przekłada się na liczbę występów w reprezentacji Polski

Do pierwszej setki przebojem wdarł się Robert Lewandowski, który awansował o 92 pozycje i obecnie plasuje się na 76 miejscu. Najwyżej sklasyfikowanym polskim zawodnikiem jest jego klubowy kolega - Łukasz Piszczek (25 miejsce). To najwyższa lokata, jaką kiedykolwiek udało się osiągnąć polskiemu zawodnikowi w Rankingu Castrol EDGE, w którym sklasyfikowanych zostało ponad pięć tysięcy zawodników z pięciu najsilniejszych lig europejskich.

Reklama

Najliczniej reprezentowanym klubem w czołówce rankingu jest FC Barcelona. Aż trzech zawodników katalońskiego zespołu znalazło się w pierwszej dziesiątce zestawienia. Dość powiedzieć, że pozycja lidera klasyfikacji od wielu miesięcy należy do Lionela Messiego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje