Reklama

Reklama

Boniek: Zawiodły filary kadry

Polacy dali z siebie wszystko. Byli jednak piłkarsko słabsi od Niemców - powiedział po meczu w studiu Polsatu Zbigniew Boniek. Polska przegrała z Niemcami 0:2 w swoim pierwszym meczu na piłkarskich mistrzostwach Europy.

"Polacy dali z siebie wszystko. Byli jednak piłkarsko słabsi od Niemców. Brakowało szczególnie kreatywności w ataku - jeśli nie strzela się gola, to nie da się wygrać. Myślę, że zawiedli ci, na których kibice najbardziej liczyli - Maciej Żurawski, Euzebiusz Smolarek oraz Jacek Krzynówek" - ocenił Boniek.

"Piłkarsko nie zawiedliśmy - niestety Niemcy okazali się znacznie lepiej przygotowani fizycznie. Widać było, że Paweł Golański, czy Wojciech Łobodziński nie wytrzymują kondycyjnie. Zabrakło walki i zaangażowania, ale część piłkarzy nie miała na to siły. Pozytywnie wyróżnili się dwaj rezerwowi - Roger i Łukasz Piszczek" - powiedział w Polsacie były reprezentant kraju Tomasz Hajto.

Reklama

"Przegraliśmy i teraz pojawia się w głowie tysiące pytań. Dlaczego przedwcześnie wyjechał ze zgrupowania Kuba Błaszczykowski, dlaczego trener dokonał takich zmian. Mamy jeszcze dwa mecze i to na nich trzeba się skupić" - dodał obrońca Górnika Zabrze.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje