Reklama

Reklama

Bloodworth: Kliczko na pewno nie lekceważy Tomka

- Bracia Kliczkowie to sprytni pięściarze, gdyby było inaczej nie kontrolowaliby wagi ciężkiej przez ostatnie 10 lat. Ale Tomka Adamka na pewno Witalij nie lekceważy - podkreśla trener polskiego boksera, Roger Bloodworth.

Do największej walki ostatnich czasów w kategorii ciężkiej - Tomasz Adamek - Witalij Kliczko pozostało zaledwie 10 dni. Trener polskiego pięściarza Roger Bloodworth zdaje sobie sprawę, że faworytem w tym pojedynku będzie mistrz świata federacji WBC Witalij Kliczko, ale jest przekonany, że jego zawodnik stanie na wysokości zadania i pokona Ukraińca.

"Bracia Kliczko to sprytni pięściarze, gdyby było inaczej nie kontrolowaliby wagi ciężkiej przez ostatnie 10 lat. Bracia Kliczko zawsze rozgrywają bokserskie szachy. Każdy ich ruch w ringu jest dokładnie zaplanowany. Witalij nie lekceważy Adamka i wiem, że oglądał jego walki. On na pewno widział postęp, jaki poczynił Adamek. Jestem przekonany, że Witalij będzie do tej walki doskonale przygotowany. To jest wojownik. Tomek także jest wojownikiem i na pewno wejdzie do ringu po to, aby walczyć." - powiedział Bloodworth.

Reklama

Adamek (44-1, 28 KO) spotka się w ringu z Kliczko (42-2, 39 KO) już 10 września podczas gali we Wrocławiu, na którą bilety już dawno zostały sprzedane.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje