Reklama

Reklama

Bilety: dziś USA, jutro Niemcy!

Bilety na mecze reprezentacji Leo Beenhakkera to najbardziej deficytowy towar w Polsce. Jest o nie jeszcze trudniej niż o opanowanie chaosu w służbie zdrowia. - Właśnie przed chwilą sprzedaliśmy ostatni bilet na mecz Polska - USA - usłyszeliśmy w sklepie "Wiślacki Świat".

Na oficjalny międzypaństwowy mecz z USA, który zostanie rozegrany w Krakowie przy Reymonta 26 marca było prawie 21 tys. biletów. Większość rozeszła się błyskawicznie na drodze sprzedaży internetowej - na stronie kupbilet.pl. Gospodarz meczu, Wisła Kraków SA miała do dyspozycji 6 tys. biletów, które zostały sprzedane dzisiaj w niewiele ponad dwie godziny!

Reklama

- Nie spodziewaliśmy się takiego ruchu. Sklep otworzyliśmy o godz. 11, a teraz nie ma już śladu po biletach - dowiedzieliśmy się w "Wiślackim Świecie".

Wszystko na to wskazuje, że tym razem atmosfera na meczu reprezentacji będzie o niebo lepsza niż na poprzednio rozegranym w Krakowie meczu polskiej kadry. W 1997 r. na spotkaniu latem Polska - Izrael trybuny stadionu przy Reymonta świeciły pustkami (ledwie pięć tys. widzów) i nie prowadzono dopingu. Teraz kibice z Krakowa i okolic chcą się zrehabilitować.

Ci, którzy nie złapali się na wejściówki na mecz Polska - USA (tak samo zresztą jak ich szczęśliwi posiadacze) będą mogli wygrać super atrakcyjne bilety na mecz Polska - Niemcy na Euro 2008. Mało tego, mamy dla Was także noclegi w Austrii! Szczegółów szukajcie już jutro na naszym serwisie.

Dowiedz się więcej na temat: Polska - USA | Niemcy | mecz | bilety | USA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama