Reklama

Reklama

Biletowy szał na mecz Polski

Około cztery tysiące biletów na sobotni mecz eliminacji piłkarskich mistrzostw świata Polska - Czechy trafiło do siedziby Śląskiego ZPN, gdzie od wtorku możne je kupić. Przed kasą ustawiła się rano spora kolejka kibiców.

W ubiegłym tygodniu ludzie byli zdezorientowani, odebraliśmy setki telefonów z pytaniami, czy mecz będzie (z powodu "burzy" wokół PZPN i możliwości sankcji FIFA). Kiedy wszystko się wyjaśniło, kibice ruszyli. Wszystko wskazuje na to, że w sobotę będzie na stadionie komplet widzów (44 tysiące). Te resztki biletów, które mamy, to zwrot z PZPN. Są to wejściówki w różnych kategoriach cenowych. Jeśli jakieś zostaną do soboty, trafią do kasy stadionu. Podobnie będzie w przypadku zwrotu biletów przysługujących federacji czeskiej. Wtedy otworzymy punkt sprzedaży dla Czechów, którzy zresztą - mając kilkadziesiąt kilometrów do Chorzowa - bombardują nas pytaniami o możliwość zakupu biletów w Polsce" - powiedział prezes Śl.ZPN Rudolf Bugdoł.

Reklama

Mecz rozegrany zostanie na Stadionie Śląskim w Chorzowie o godz. 20.30. Ceny biletów wynoszą 30, 60, 90, 120, 150 i 200 złotych.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy