Reklama

Reklama

"Biblia boksu": Adamek nikogo nie zachwycił

Zdaniem Michaela Rosenthala z prestiżowego miesięcznika bokserskiego "The Ring", sobotni występ Tomasza Adamka przeciwko Jasonowi Estradzie nie rozwiał do końca wątpliwości, czy były czempion wag półciężkiej i junior ciężkiej zdoła sięgnąć po najwyższe laury także w "królewskiej" kategorii.

"Uważam, że nie powinniśmy być zbyt zaskoczeni faktem, że naturalny pięściarz wagi ciężkiej z solidnym doświadczeniem z boksu amatorskiego sprawił Adamkowi trochę kłopotów, jednak sądziłem, że Adamek poradzi sobie z Estradą dość łatwo." - pisze na stronie internetowej "Biblii boksu" Rosenthal. - "Adamek wygrał jednogłośnie, ale nikogo nie zachwycił. To raczej nie zmniejsza jego szans na spotkanie z bokserami o największych nazwiskach, ale rodzi się pytanie, jak przeciwko nim wypadnie."

Reklama

Zdaniem publicysty "The Ring", jeśli w swojej kolejnej walce "Góral" zmierzy się z Chrisem Arreolą, niełatwo będzie wskazać faworyta tej potyczki.

"Toczą się negocjacje na temat pojedynku Adamka z Arreolą - obdarzonym potężną siłą. Arreola może bardziej pasować Adamkowi ze względu na styl walki, bo nie jest tak zwinny jak Estrada, jednak mimo wszystko jest od Estrady lepszy. Nie wiem, czy to wyzwanie nie przerośnie Adamka." - czytamy w elektronicznej wersji "Ringu".

CZYTAJ TAKŻE:

Adamek wygrywa, a Polacy się czepiają

Czy Adamek podbije wagę ciężką?

Adamek tylko za plecami mistrzów w rankingu

Adamek wypunktował Estradę! Teraz Arreola

Dowiedz się więcej na temat: estrada | ring | Arreola | Biblia | Tomasz Adamek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje