Benitez dostał nagrodę

Menedżer FC Liverpool, Rafael Benitez został wybrany Trenerem Października w Premier League. "The Reds" wygrali w tym miesiącu wszystkie cztery mecze, co pozwoliło im zagościć nawet na czele tabeli. Szczególnie efektowne było przerwanie serii zwycięstw Chelsea Londyn na własnym stadionie

Piłkarze Liverpoolu pokazali też klasę goniąc wyniki w spotkaniach z Manchesterem City i Wigan, które zakończyły się ich wygranymi 3:2.

Po otrzymaniu wyróżnienia, Benitez zwrócił uwagę, że należy się ono całemu sztabowi szkoleniowemu "The Reds". - Jestem bardzo szczęśliwy, że otrzymałem tak zaszczytny tytuł. Co najmniej w połowie zawdzięczam go jednak moim współpracownikom, którzy znakomicie mi pomagają. Taka nagroda to dla nas ogromny zastrzyk energii do pracy i jest ważna, bo nadaje dodatkowy sens naszemu zajęciu - ocenił menedżer. - Tytuł Trenera Miesiąca jest możliwy do otrzymania tylko wtedy, gdy drużyna wygrywa. Mam nadzieję, że będzie tak nadal, a ja na kolejny tytuł z pewnością się nie obrażę - dodał.

Dowiedz się więcej na temat: menedżer | rafael benitez