Reklama

Reklama

Beenhakker cieszy się zaufaniem

Mistrzostwa Europy w Austrii i Szwajcarii, w których Polacy odpadli po fazie grupowej nie wygrywając żadnego spotkania nie wpłynęły na zaufanie kibiców, którym cieszy się holenderski szkoleniowiec reprezentacji Polski w piłce nożnej Leo Beenhakker - 72 procent ankietowanych nie chce jego odejścia.

Mistrzostwa Europy w Austrii i Szwajcarii, w  których Polacy odpadli po fazie grupowej nie wygrywając żadnego  spotkania nie wpłynęły na zaufanie kibiców, którym cieszy się  holenderski szkoleniowiec reprezentacji Polski w piłce nożnej Leo  Beenhakker - 72 procent ankietowanych nie chce jego odejścia.

Całkowicie inaczej została oceniona postawa polskiej drużyny. 29 proc. uważa, że zaprezentowali się bardzo źle, tylko 2,3 proc. uznało, iż było bardzo dobrze.

Badani przez KB Pretendent, za najlepszego zawodnika wybrali bramkarza Celtiku Glasgow Artura Boruca (85,3 proc.), za nim uplasował się pomocnik Legii Warszawa Roger Guerreiro (7,0 proc.) i napastnik Racingu Santander Euzebiusz Smolarek (5,0 proc.).

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL