Reklama

Reklama

Beata Sadowska: W debiucie pokonałam największy strach

Beata Sadowska to dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna. Promotorka zdrowego i aktywnego stylu życia. O swoją formę dba m.in. regularnie startując w zawodach triathlonowych spod szyldu IRONMAN. Zapytaliśmy ją o opinię na temat polskich edycji IRONMAN.

- Te imprezy to niesamowite emocje, zwłaszcza na starcie - mówi Beata Sadowska. - Mieszanka szczęścia, oczekiwania, marzeń, stresu, wątpliwości. Nieprawdopodobne uczucie. Pamiętam swój pierwszy start w "połówce" IRONMAN, kiedy weszłam do wody i nagle się okazało, że ja nie potrafię pływać. Nie byłam w stanie zanurzyć głowy pod wodę i tam oddychać. To był jakiś koszmar. Po jakichś 800 metrach, wszystko minęło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, popłynęłam spokojnie do brzegu i jak wyszłam z wody, to już czułam się, jak zwycięzca. Udało mi się pokonać największy strach, a później poszło jak z płatka - podkreśla uczestniczka zawodów Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

Reklama

Beata Sadowska zdradziła też, że podczas drugiego startu w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia była w ciąży. Początkowo chciała nawet zrezygnować z udziału w zawodach, ale otrzymała zielone światło od swojej lekarki.

- Zadzwoniłam do mojej lekarki w zasadzie tylko po to, żeby uzyskać potwierdzenie, że nie mogę startować - mówi Beata Sadowska. - Powiedziała jednak coś zupełnie innego. Ostrzegła mnie tylko, że jak będzie za gorąco, to muszę zejść z trasy oraz że nie mogę spaść z roweru. I to były jej dwie wskazówki. Wystartowałam bardzo spokojnie, asekuracyjnie, na "lajcie" i na mecie popłakałam się ze szczęścia, że zrobiliśmy to razem z "Kosiem". To było naprawdę super wzruszające - przyznaje dziennikarka.

IRONMAN to największa na świecie seria zawodów triathlonowych dla zawodowców i amatorów. W 2021 roku w Polsce odbędą się 4 wyścigi pod szyldem IRONMAN:
- Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw - 6 czerwca 2021;
- Citi Handlowy 5150 Warsaw - 6 czerwca 2021;
- IRONMAN Gdynia - 8 sierpnia 2021;
- Enea IRONMAN 70.3 Gdynia - 8 sierpnia 2021.

Rejestracja na wszystkie te wydarzenia odbywa się na platformie: SlotMarket.pl a Interia jest patronem medialnym powyższych wydarzeń.


Reklama

Reklama

Reklama