Reklama

Reklama

Bartosz Iwan podpisał umowę z Piastem

Bartosz Iwan, syn reprezentanta Polski - Andrzeja Iwana, ostatnio piłkarz GKS Katowice związał się wczoraj 2,5 letnim kontraktem z Piastem Gliwice. Umowa ma zacząć obowiązywać od lipca b.r. Jeśli jednak działacze Piasta dojdą do porozumienia z włodarzami "Gieksy" to automatycznie zacznie biegnąć od początku stycznia - informuje oficjalna strona gliwickiego klubu.

Porozumienie jest możliwe. W Gliwicach liczą się z koniecznością zapłacenia za tego 26 letniego zawodnika odstępnego. Bartosz Iwan pochodzi z Krakowa. Jest wychowankiem kluby Strzelcy Kraków, ale jeszcze w wieku juniora przeniósł się do Wisły. W sezonie 2003/04 trafił do kadry pierwszego zespołu "Białej Gwiazdy".

W ekstraklasie zadebiutował już jako zawodnik Widzewa Łódź. Już w pierwszym meczu na najwyższym szczeblu rozgrywek wpisał się na listę strzelców, pokonując w 55. min bramkarza Dyskoboli Grodzisk Wielkopolski - Sebastiana Przyrowskiego. Z Widzewa przeniósł się do Odry Wodzisław w którym to klubie rozegrał na najwyższym szczeblu polskiej ligi 25 spotkań, strzelając 3 gole. Ostatnie półtora roku spędził w GKS Katowice, będąc czołową postacią drużyny. W rundzie jesiennej zdobył 8 goli. Skuteczność godna napastnika, choć nominalnie występuje on na pozycji pomocnika.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy