Reklama

Reklama

Bartłomiej Bonk: Niektórzy mnie skreślili, ale pokazałem im

- Niektórzy już mnie skreślili i wieszali na mnie co nieco, ale pokazałem im, co potrafię - powiedział Bartłomiej Bonk, który w sobotę w Tbilisi wywalczył złoto mistrzostw Europy w podnoszeniu ciężarów w kategorii 105 kg. Po brąz sięgnął Arkadiusz Michalski.

- Wykonałem ogrom pracy, żeby tutaj dzisiaj wyjść i pokazać, co natrenowałem. Jestem zadowolony z tego, co pokazałem na pomoście - nie ukrywał nowy mistrz Europy.

- Niedługo będę kończył karierę, więc przyszedł czas, żeby w końcu coś wygrać. Dotąd prześladowały mnie trzecie miejsca - mówił zadowolony Bonk.

Nasz zawodnik przyznał, że przyjechał do Tbilisi walczyć o złoto - Byłem gotowy na wojnę - powiedział.

- Cieszę się też, że Arek zawalczył, bo bardzo zawalczył - skomentował Bonk brązowy medal Michalskiego.

- Wróciłem po prawie rocznej przerwie, gdy niektórzy już mnie skreślili i wieszali na mnie co nieco, ale pokazałem im, co potrafię - podkreślił nasz sztangista.

Reklama

Zobacz materiał TVP Sport:

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy