Reklama

Reklama

Ashley Cole rozwodzi się z żoną Cheryl

Rozpoczęła się już sprawa rozwodowa piłkarza Chelsea Londyn Ashley Cole'a z popularną w Anglii piosenkarką Cheryl. Piłkarzowi zależy na szybkim rozstrzygnięciu sprawy, aby nie martwić się tym podczas mundialu w RPA.

Wszystko zaczęło się na początku roku, kiedy na jaw wyszły liczne romanse obrońcy reprezentacji Anglii. Najpierw ujawnione zostały pikantne sms-y jakie Cole przesyłał 28-letniej modelce Sonii Wild (nawet jej nie znał). Potem ruszyła lawina. Ujawnione zostały romanse z sekretarką Liverpoolu, urzędniczką z Seattle i dwiema innymi kobietami. Cole został publicznie potępiony, ponieważ jego żona Cheryl jest bardzo lubianą postacią na Wyspach.

Szacowano, że rozwód będzie piłkarza kosztował bardzo wiele. Przecież to z jego winy do niego dochodzi. Ich wspólny majątek szacowany jest na 27 mln funtów. Cole zarabia rocznie 6 mln funtów (4,2 w Chelsea, a resztę z reklam). Cheryl jednak też nie może narzekać na brak gotówki, ponieważ szacuje się, że występując w zespole "Girls Aloud" zarobiła już 5 mln funtów. Do tego dochodzą intratne kontrakty reklamowe i telewizyjne.

Reklama

Dlatego ich rezydencję wartą 6 mln funtów pozostawia niewiernemu mężowi. Jej prawnicy twierdzą, że nie chce od niego ani funta i zamierza jak najszybciej zakończyć sprawę rozwodową. To satysfakcjonuje Cole'a, który chce jak najszybciej wrócić do równowagi emocjonalnej i w pełni skoncentrować się na najbliższych mistrzostwach świata. Jest szansa, że sprawa zostanie zakończona przed pierwszym meczem reprezentacji Anglii na mundialu, który zagra 12 czerwca z USA. W grupie C Anglicy będą rywalizować także z Algierią i Słowenią.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne