Reklama

Reklama

Ashley Cole i Cheryl Cole otrzymali szybki rozwód

Piłkarz Chelsea Ashley Cole i piosenkarka Cheryl Cole nie są już małżeństwem. W piątek Sąd Najwyższy w Londynie zakończył ich czteroletni związek przyznając "szybki rozwód".

Cheryl Cole, piosenkarka grupy "Girls Aloud" i jedna z największych gwiazd brytyjskiej popkultury zakończyła związek z mężem Ashleyem z powodu zdrad, których dopuścił się eksmałżonek.

Gwiazdorka nie wypowiadała się na temat rozpadu małżeństwa w prasie. Przyznała jedynie, że chce podziału wspólnego majątku (obliczanego na 22 miliony funtów) oraz "szybkiego i bezbolesnego" rozwodu.

29-letni Ashley Cole, na co dzień zawodnik Chelsea latem reprezentował Anglię na mundialu w RPA. Występ nie udał się Anglikom. Po porażce 1-4 z Niemcami pożegnali się oni z turniejem.

Reklama

Żadna ze stron nie stawiła się w sądzie na odczytaniu wyroku o rozwodzie. Ashley Cole przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Anglii przed meczem z Bułgarią, który rozpoczyna dla kadry Albionu eliminacje do Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie.

Decyzja o przyznaniu rozwodu jest wstępna i musi zostać sfinalizowana w ciągu sześciu tygodni. Sędzia prowadzący sprawę skrytykował zachowanie oskarżonego w sprawie piłkarza Chelsea i przyznał, że po szeregu zdrad małżeńskich, Cheryl Cole miała pełne prawo domagać się rozwodu, gdyż małżeństwo uległo rozpadowi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL