Reklama

Reklama

Anita Włodarczyk Sportowcem Sierpnia w plebiscycie RMF FM i Interii

Ponad 80 proc. uczestników naszej sondy uznało Anitę Włodarczyk za Sportowca Sierpnia! To wynik pozostawiający konkurencję daleko w tyle.

Nasza wicemistrzyni olimpijska z Londynu w 2012 r. zdeklasowała rywalki i wygrała w Rio de Janeiro konkurs rzutu młotem z fenomenalnym rekordem świata - 82,29 m!

Włodarczyk powtórzyła więc wyczyn Kamili Skolimowskiej z igrzysk w Sydney, która w Australii także sięgnęła po złoty medal. Anita tradycyjnie już na wielkiej imprezie rzucała w rękawicy, jaką dostała od rodziców zmarłej przedwcześnie Kamili.

Jeszcze w Rio de Janeiro Włodarczyk podkreśliła, że wciąż ma rezerwy i może rzucać dalej. Jak powiedziała, tak zrobiła - podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej na Stadionie Narodowym w Warszawie zakończyła najlepszy sezon w karierze po raz kolejny bijąc rekord świata (82,98 m).

Reklama

W naszej zabawie postanowiliśmy nagrodzić wpis pana Andrzeja, z którym wkrótce się skontaktujemy:

"Pani Anita swoją postawą i wynikami przykładowo pokazała co znaczy poważne traktowanie tego co się robi i o czym się mówi + szczerość, ogromny entuzjazm i wspaniały uśmiech. Duże BRAWA za doskonały przykład dla młodzieży nie tylko uprawiającej sport."

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama