Reklama

Reklama

Agnieszka Roszkiewicz nie jest już rzecznikiem Ministerstwa Sportu

Agnieszka Roszkiewicz nie jest już rzecznikiem prasowym i dyrektorem biura komunikacji Ministerstwa Sportu. Pełniła to stanowisko tylko przez trzy miesiące.

Roszkiewicz była rzecznikiem Ministerstwa Sportu od lutego. Zastąpiła Annę Ulman, która wraz z Witoldem Bańką rozpoczęła pracę w światowej agencji antydopingowej.

- To nie była moja decyzja. Nie spodziewałam się tego, wcześniej nie było żadnych skarg czy zażaleń na mój sposób pracy czy sposobu realizacji zadań, podejścia. Zostałam zaproszona na spotkanie i usłyszałam absurdalne tłumaczenia, np. że nie podobało się to jak komunikowaliśmy się po rocznicy katastrofy smoleńskiej. Mieliśmy opublikować informację, że pani minister wzięła udział w obchodach i po złożeniu wieńca opublikować w mediach społecznościowych post. To był jeden z bezsensownych argumentów - nie mogę tego inaczej nazwać. Pierwszy raz w życiu spotykam się z takim brakiem profesjonalizmu - powiedziała Roszkiewicz w rozmowie z "Wirtualnymi Mediami".

Reklama

Roszkiewicz zyskała rozgłos pod panieńskim nazwiskiem Olejkowska. Była rzeczniczką Polskiego Związku Piłki Nożnej za kadencji Grzegorza Laty.

Potem współpracowała z Polskim Związkiem Podnoszenia Ciężarów i Polskim Związkiem Koszykówki. Przed pracą w Ministerstwie Sportu pełniła funkcję sekretarza Polskiego Związku Zapaśniczego.

Obowiązki Roszkiewicz przejął Filip Cieszkowski, który jest także szefem gabinetu politycznego minister sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk.

MP

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Roszkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje