Reklama

Reklama

Adamek wróci w listopadzie lub w grudniu

Po pokonaniu Michaela Granta (46-4, 34 KO) najlepszy walczący obecnie polski pięściarz Tomasz Adamek (42-1, 27 KO) coraz odważniej wypowiada się na temat walki o tytuł mistrza świata z jednym z braci Kliczko. Zanim to jednak nastąpi "Góral" zapowiada, że stoczy jeszcze jedną walkę w końcówce tego roku.

- Teraz bracia Kliczko mają swoje walki. Naszą walkę można zrobić w lutym lub marcu. HBO nie ma już w tym roku budżetu na wielkie walki i oni szykują się na początek przyszłego roku na pokazywanie wielkich pojedynków. Także możemy oczekiwać walki o pas na początku przyszłego roku - powiedział BoxingNews.pl Tomasz Adamek.

Reklama

Adamek w rozmowie z naszym portalem zdradził, że już za 3 miesiące pojawi się ponownie w ringu. Polski pięściarz zdradził, że jego kolejna walka odbędzie się w końcówce listopada lub na początku grudnia.

- Jak Bozia pozwoli to będę walczył na koniec listopada (wstępna data 30 listopada), albo na początku grudnia. Najprawdopodobniej walka odbędzie się w Prudential Center, ale jeszcze tego na 100 procent nie wiem - mówi BoxingNews.pl Adamek.

W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu Adamek pokonał jednogłośną decyzją sędziów Granta. To było czwarte zwycięstwo "Górala" w wadze ciężkiej. Przez wielu fachowców polski pięściarz jest obecnie uważany za głównego kandydata do walki o pas mistrza świata królewskiej kategorii wagowej.

Przypomnijmy, że mistrzowskie pasy wagi ciężkiej znajdują się obecnie w posiadaniu braci Witalija i Władymira Kliczko oraz Davida Haye'a.

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Adamek | braci | pięściarz | Kliczko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje