Reklama

Reklama

Adamek przyleciał z rodziną do Polski

Najlepszy polski bokser Tomasz Adamek jest już w Polsce! Adamek wraz z rodziną pojawił się dziś na lotnisku w Rzeszowie, gdzie przywitali go fani boksu zawodowego oraz dziennikarze. Dwukrotny mistrz świata nie krył zadowolenia z tego, że wrócił do kraju - czytamy na łamach BoxingNews.pl.

- To super uczucie być znowu w Polsce. Mam nadzieję , że uda mi się spełnić marzenia i zdobyć tytuł mistrza świata. W listopadzie będę walczył ponownie i zaprezentuje się przed moją publicznością w Newark. Nie zawiodę kibiców - powiedział po przylocie Tomasz Adamek.

Reklama

Po kilkunastu minutach oblegany przez kibiców i dziennikarzy Adamek wsiadł wraz z rodziną do wynajętego Volvo i odjechał do rodzinnych Gilowic.

"Góral" przyleciał do kraju na blisko dwa tygodnie. W kraju czekają go spotkania biznesowe, został także zaproszony do programu Szymona Majewskiego.

Przypomnijmy, że w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu pewnie pokonał na punkty w Prudential Center Michaela Granta robiąc kolejny krok w stronę walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej.

Dla Adamka był to już czwarty pojedynek w królewskiej kategorii wagowej. Wcześniej odprawił z kwitkiem kolejno Andrzeja Gołotę, Jasona Estradę i Chrisa Arreolę.

Dowiedz się więcej na temat: mistrz świata | Tomasz Adamek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje