Reklama

Reklama

Adamek odpoczywał na Arubie

Tomasz Adamek wraz ze swoją żoną Dorotą, menedżerem Ziggym Rozalskim i jego żoną Danutą spędzili na słonecznej Arubie Święto Dziękczynienia.

Wyjazdy w tym okresie stały się już tradycją w rodzinie Tomasza Adamka. Wakacje trwały prawie tydzień. Polski pięściarz doskonale się na nich bawił, odpoczywał a także ładował akumulatory przed kolejnymi bokserskimi wyzwaniami.

Po powrocie do New Jersey Tomasz Adamek i Ziggy Rozalski 3 grudnia pojawią się jako goście, w nowojorskiej sali Madison Square Garden na gali bokserskiej zorganizowanej przez grupę Top Rank. Walką wieczoru jest pojedynek Miguela Cotto z Antoniem Margarito, ale Tomasz będzie głównie kibicował Pawłowi Wolakowi, który tego wieczoru stoczy rewanżowy pojedynek z Delvinem Rodriguezem.

Reklama

- Znam Pawła od kilku lat i trzymam za niego kciuki, mam nadzieję, że tym razem pokona Rodrigueza. Paweł to bardzo pracowity i zdolny pięściarz. Dwa dni po walce Pawła wracam do boksu. Wyjeżdżam ponownie do St. Louis, gdzie z moim trenerem Rogerem Bloodworthem będę trenował. - powiedział Tomasz Adamek.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje