Reklama

Reklama

Adamek na rzecz trojaczków

W sobotę, 17 września, w ośrodku wypoczynkowym Albatross w Poconos, którego właścicielami są państwo Hanna i Wiesław Piorkowscy zorganizowano imprezą charytatywną, z której dochód przeznaczono na rzecz trojaczków z Trenton w New Jersey: Kacperka, Natalii i Karolka i ich mamy Doroty Zakrzewskej.

Mąż pani Doroty w kwietniu popełnił samobójstwo i kobieta została bez środków do życia. Do akcji także chętnie przyłączyli się polscy pięściarze - Tomasz Adamek i Przemek Majewski. Sportowcy przekazali na aukcji gadżety. Upominki od Tomka Adamka sprzedano za łączną sumę 950 dolarów. Całkowity dochód z imprezy, który wyniósł 4003 dolarów przekazano na ręce pani Doroty Zakrzewskiej.

- Bardzo się cieszę, że upominki, które przekazałem na aukcję mogły pomóc pani Dorocie i jej trojaczkom. Słyszałem o tej sprawie i to co się stało jest prawdziwą tragedią - powiedział Tomasz Adamek.

Reklama

W czasie zawziętej licytacji gadżety od Tomka Adamka sprzedano za łączną sumę 950 dolarów: plakat za 300 dolarów został kupiony przez Wiktora Kowalczyka, zdjęcie z autografem za 220 dolarów przez Konrada i Kamila Parzychów, rękawice za 250 dolarów przez Maksymiliana Zakrzewskiego oraz koszulka za 180 dolarów kupiona przez Justynę Niedźwiedzką.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy