Reklama

Reklama

Adamek na obozie pod specjalnym nadzorem

Tomasz Adamek (44-1, 28 KO) od ponad sześciu tygodni przygotowuje się w Bushkill w Penslywnii do walki z Witalijem Kliczko o pas WBC w wadze ciężkiej.

Pojedynek odbędzie się 10 września na stadionie we Wrocławiu. Polski pięściarz nic nie zmienił w przygotowaniach, bo uważa, że jeśli jeden scenariusz się sprawdza to nie warto go pisać od nowa.

- Mój trener Roger Bloodworth, wprowadził tylko jedną zmianę, zamknął ten obóz, nikt nie ma tu wstępu. Nie mamy nic do ukrycia. Chcemy mieć tylko święty spokój, by się dobrze przygotować do największej walki w moim życiu. - powiedział Tomasz Adamek.

Reklama

Dodał też, że wkrótce dołączy do przygotowań trzeci sparingpartner. Na razie "Góral" ćwiczy z Malikiem Scottem (32-0, 11 KO) i Deontayem Wilderem (17-0, 17 KO).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy